Kursy online

Induni x Oniszczuk&Associates – dlaczego platforma z kursami online i międzynarodowa firma prawnicza połączyły siły?

kurs online Induni
kurs online Induni

Prawo korporacyjne, optymalizacja podatkowa, prawo nowych technologii, prawo holdingowe, raje podatkowe to skomplikowane i złożone zagadnienia a jednocześnie część specjalizacji kancelarii Oniszczuk&Associates. Dlatego też w odpowiedzi na potrzeby klientów i ciągle zmieniający się rynek rozpoczęła się współpraca pomiędzy Induni organizującym kursy online, a kancelarią Oniszczuk&Associates. Obecnie na portalu Induni, dostępnych jest już 10 specjalistycznych kursów przygotowanych przez Oniszczuk&Associates w kolaboracji z Induni. Współpraca pomiędzy markami stała się normą w wielu branżach – dziś to połączenie sił stało się trendem w branży kursów mistrzowskich online, które oferuje Induni. Warto dowiedzieć się o nich więcej.
Dlaczego Induni i Oniszczuk&Associates połączyli siły?

Specjalistyczny portal oferujący liczne kursy online, czyli Induni połączył siły ze specjalistami Oniszczuk&Associates, którzy już od ponad 10 lat z powodzeniem wspierają prowadzenie biznesów swoich klientów, oferując doradztwo prawne, czy podatkowe oraz obsługę prawną inwestycji kapitałowych. Specjaliści z tej kancelarii prawnej wspólnie z portalem Induni przygotowali serię specjalistycznych kursów wysokiej jakości oraz kursów mistrzowskich, które wyróżniają się poziomem merytorycznym i zwiększają kompetencje i umiejętności kursantów, co gwarantuje ich rozwój osobisty i zawodowy.

Nie bez znaczenia jest fakt, że portal posiada świetne oceny użytkowników, gdyż współpracuje tylko z najlepszymi instruktorami, którzy przygotowują mistrzowskie kursy online. Dlaczego portal i kancelaria prawna połączyły siły? Świat ciągle się zmienia i te zmiany są naprawdę duże. Wszystko to podyktowane jest rozwojem cywilizacyjnym, gospodarczym, ale i postępem naukowym. Aktualnie nie wystarczy być tylko specjalistą, lecz trzeba być wyjątkowo dobrym specjalistą, by móc utrzymać się na rynku.

Każdy z nas zobligowany jest do poznawania nowoczesnych technologii, ale i wprowadzania innowacji, co zwiększa konkurencyjność. W tym mogą pomóc kursy biznesowe online. Każdy kurs internetowy jest przygotowany przez najlepszych specjalistów. Warto więc inwestować w siebie. Współpraca Induni i Oniszczuk&Associates ma także zmienić oblicze kształcenia dotyczącego wielu skomplikowanych zagadnień dostępnych dotychczas nielicznym czyniąc je dostępnym i możliwym dla wszystkich chętnych.

Induni x Oniszczuk&Associates – kursy online na najwyższym poziomie

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”
Henry Ford

Induni kursy – Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) a spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o. o.) – wybierz świadomie zakładając firmę

Jeżeli prowadzicie biznes bądź chcecie otworzyć własną firmę, to warto byście zapisali się na kurs online pt. Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) a spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o. o.) – wybierz świadomie zakładając firmę. Prowadzącą jest Agata Piłat – absolwentka prawa i studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania i Marketingu oraz Kadr i płac, a także wielokrotna stypendystka. Na kursie można zdobyć wiedzę z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, ale też sposobów zakładania firmy, kosztów z jakimi to się wiąże, a także, a także informacje, jak zlikwidować firmę. Warto też wiedzieć, że kursant dowie się, jak opodatkowany jest dochód, ale również zdobędzie wiedzę z zakresu ryzyka biznesowego.
Więcej o kursie można dowiedzieć się tutaj.

Induni kursy online – jak założyć fundację krok po kroku

Kurs pt. Jak założyć fundację krok po kroku to kurs online dedykowany dla pracowników sektora organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, osób planujących założenie własnej fundacji, prawników i studentów prawa. Dzięki wiedzy zdobytej na kursie, uczestnik dowie się, jak krok po kroku zarejestrować fundację i jakie dokumenty należy złożyć do KRS. Szkolenie podzielone jest na dwie części. W części teoretycznej kursanci zdobywają wiedzę na temat fundacji i prawnych wymagań dotyczących jej zarejestrowania. Natomiast w części praktycznej prowadząca Agata Piłat uczy kursantów, jak wypełniać dokumenty i jak unikać błędów. Cały kurs jest dostępny tutaj.

Nauka on line – wypłata pieniędzy ze spółki z o.o. bez podwójnego opodatkowania

Nauka on line może być dostępna i efektywna a skomplikowana wiedza może być od dziś dostępna dla wszystkich chętnych. Potwierdzeniem tego jest kurs Induni we kolaboracji z Oniszczuk&Associates, który prowadzony jest przez Prezesa Zarządu Kancelarii, Pana Macieja Oniszczuka, absolwenta prawa i doktoranta w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego. Podczas tego kursu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat legalnych sposobów na wewnętrzną optymalizację podatkową. Nauczą się także, jak wygląda opodatkowanie w spółce z o.o. Poznają także wiedzę z zakresu legalnej optymalizacji podatkowej i wypłaty pieniędzy ze spółki, bez konieczności podwójnego opodatkowania. Na kurs można się zapisać tutaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę naszej kancelarii

Przejdź do oniszczuk.com
Kursy i szkolenia online – budowanie krajowych i międzynarodowych struktur spółkowych

Kolejnym ciekawym kursem online jest ten pt. Budowanie krajowych i międzynarodowych struktur spółkowych. To kurs mistrzowski, w którym instruktorem jest Maciej Oniszczuk, który przedstawi kursantom sposoby ochrony biznesu i majątku, a także udzieli fachowych rad, które pozwolą uczestnikom na założenie bezpiecznej i zgodnej z prawem struktury spółkowej. Kurs dedykowany jest dla przedsiębiorców. O kursie więcej można dowiedzieć się tutaj.

Certyfikowane kursy online – najczęstsze błędy przy budowaniu struktur międzynarodowych

Jeżeli jesteście przedsiębiorcami i stawiacie na rozwój, to koniecznie powinniście skorzystać z kursu pt. Najczęstsze błędy przy budowaniu struktur międzynarodowych. Dowiecie się z niego, czym jest rezydencja podatkowa osoby prawnej czy fizycznej. Poznacie również najczęstsze błędy przy budowaniu struktur oraz sposoby unikania tych błędów. Ten biznesowy kurs online jest dostępny tutaj.

Pozapodatkowe korzyści zakładania spółek za granicą

W tym kursie online Maciej Oniszczuk przedstawi korzyści biznesowe z posiadania spółki zagranicznej, a także sposoby ochrony majątku dzięki jej posiadaniu, oraz sposoby dostania się do hermetycznego rynku zagranicznego. Zostanie wytłumaczone także pojęcie optymalizacji ryzyka z poziomu ochrony majątku. Ten mistrzowski kurs online jest dostępny tutaj.

Szkolenia online z certyfikatem – Dlaczego tradycyjna optymalizacja podatkowa już nie działa?

Rynek ciągle się zmienia podobnie jak przepisy prawne, dlatego też tradycyjna optymalizacja podatkowa już nie działa. Warto więc dowiedzieć się, czym jest rezydencja podatkowa, a także co oznaczają pojęcia GAAR, CFC, czy CRS. Kursanci dowiedzą się, czym jest holding i jak bezpiecznie i optymalnie go zbudować. Na kursie zostaną też przedstawione sposoby na optymalizację podatkową, która jest w pełni legalna i ten punkt na pewno najbardziej zainteresuje wszystkich przedsiębiorców. Ten specjalistyczny kurs online można zdobyć tutaj.

Formy prawne prowadzenia biznesu w Polsce

Jeżeli jesteście przedsiębiorcami bądź chcecie otworzyć własną firmę, to polecamy kurs online pt. Formy prawne prowadzenia biznesu w Polsce, z którego dowiecie się, jakie formy prawne prowadzenia biznesu występują w Polsce, a także poznacie poziomy prowadzenia biznesu. Dzięki wiedzy będziecie potrafili wybrać dla siebie najlepszą formę prowadzenia działalności gospodarczej. Cały kurs jest dostępny tutaj.

Wypłata dochodów z kryptowalut a opodatkowanie

Kryptowaluty takie jak Bitcoin, Ethereum i inne są obecnie bardzo popularne. To coraz częstszy sposób inwestowania i pomnażania majątku. Warto więc dowiedzieć się więcej na temat kryptowalut, a także poznać, czym jest rezydencja osoby fizycznej, czy przychód z kapitałów pieniężnych. Wszystkiego tego dowiecie się z kursu pt. Wypłata dochodów z kryptowalut a opodatkowanie. Dzięki kursowi dowiecie się także, jakie są możliwości optymalizacji podatkowej dochodów z kryptowalut. Dodatkowe informacje o tym kursie online można sprawdzić tutaj.

Międzynarodowa optymalizacja ryzyka i ochrona majątku. Lista rajów podatkowych

To najnowszy, ale nie ostatni kurs online w kolaboracji Induni x Oniszczuk&Associates. Dowiesz się dzięki niemu w jakich krajach warto zakładać spółki, jakie są charakterystyczne cechy poszczególnych rajów podatkowych i jakie korzyści osiągniesz z zakładania biznesu właśnie tam. Cały kurs można sprawdzić tutaj.

Dlaczego kurs online?

Wśród 7 najważniejszych powodów, dla których warto skorzystać z oferty kursów online Induni należy wspomnieć, że są one dostępne dla każdego przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. To znacznie szybsza i bardziej wygodna od innych forma uczenia się najnowszych trendów i rozwiązań a dzięki temu nieustannego rozwoju osobistego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę naszej kancelarii

Przejdź do oniszczuk.com

Komentarze są wyłączone